تبليغاتX
انجمن وبلاگ نويسان
دانلود آهنگ جدید
دانلود رايگان فيلم و سريال
ابزار وبلاگ
دانلود زیرنویس
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
webdesign düsseldorf
مدل لباس
دانلود آهنگ جدید
خرید کتاب
انجام پروژه متلب
در ضد سرقت
دانلود کتاب

خرید لباس مجلسی
جراحی بینی
دانلود موزیک
کفش زنانه
دانلود آهنگ جدید
ثبت نام لاتاری
وقت سفارت
بلیط هواپیما
ویزای کاری
دانلود فيلم جديد
مجله تفریحی و سرگرمی
دانلود سریال شهرزاد
سریال عالیجناب
دانلود آهنگ جدید
دانلود اهنگ سنتی
شبکه اجتماعی
سریال شهرزاد فصل سوم
اخبار روز ایران
پاپ آپ
تور لحظه اخری
خرید فالوور اینستاگرام
انواع دسته های زنجیر چرخ و طرز نصب آن - 2

خرید خودرو اروندی

بازديد : 50 مرتبه
تاريخ : دوشنبه 29 خرداد 1396


_ زنجیر چرخ را روی لاستیک انداخته بصورتی که قلاب های زنجیرهای عرضی به جهت بیرون لاستیک ها بوده و او‌لین حرفه عرضی نزدیک خط برف یا این که گل قرار گیرد ._ آن گاه رمز زنجیر یعنی همان حرفه زنجیر عرضی را که نزدیک خط برف و گل است را با یک رشته سفت از سیم یا فنر مخصوص یا طناب و یا زنجیر از حفره کاسه چرخ محکم به لاستیک ببندید سپس زنجیرهای افقی را روی لاستیک مرتب کرده و زنجیر را به سمت عقب بکشید تا شلی آن گرفته شده و به صورت مطلوب و تماما مرتب روی لاستیک قرار گیرد .
_ بعداز قرار دادن زنجیر بر روی هر دو تایر متحرک ( لاستیک هایی که هنوز در برف یا گل گیر نکرده اند و یا قابلیت و امکان درآمدن آنان عمده است ) طبق روشی که در ابتدا ذکر شد موتور را روشن کرده و خیلی آهسته و با کمترین سرعت استارت به تکان کنید بصورتی که چرخ ها خیلی آهسته بچرخند تا زنجیر بدور تایر کشیده شود . وقتی که زنجیر کاملا به دور لاستیک ها افتاد بست ها را ببندید و آنها‌را سفت فرمایید . بعد از آن آغاز به حرکت نمائید و به محض اینکه اتومبیل از گل و برف بیرون شد و به مرحله محکم تری رسید آن سیم و طناب و یا این که زنجیر اضافی را که به کاسه چرخ بسته بودید گشوده فرمایید و زنجیر را دوباره دیدن فرمائید .


نصب درست زنجیر چرخ

عمومی ترین راه جک زدن و نصب زنجیر است ولی طرز بی آلایش خیس این است که زنجیر ها را جلوی چرخ هایتان پهن نمائید . دنده را خلاص فرمایید و به آرامی چرخ ها را روی زنجیر قرار دهید . آن گاه آنها‌را نصب نمایید و محکم با طناب یا این که کش های سفت ببندید . همینطور هنگام بستن زنجیر چرخ باید سر قلاب های انتهایی زنجیرهای عرضی در راستای بیرون تایر افتاده و بست ها درسمت عقب خرید خودرو , فروش خودرو بیفتد .
رویکرد دیگر نصب زنجیر چرخ در حالت معمولی

ابتدا و گذشته از بستن زنجیر بر روی لاستیک بایستی احوال ظاهری زنجیر چرخ را از دید عدم وجود بریدگی و یا نقص در حلقه های زنجیر و همینطور پیچ خوردگی آن گزینه باز نگری در اختیار بگذاریم سپس آن را روی تایر قرار میدهیم بطوریکه سر قلاب های زنجیرهای عرضی به جهت بیرون لاستیک بوده و بست ها در سمت عقب لاستیک افتاده باشد . آن گاه اولی زنجیر عرضی را به زیر قسمت جلو تایر قرار داده و خرید خودرو , فروش خودرو را به طرف جلو حرکت میدهیم تا‌زمانیکه از طرف عقب راز بست ها به بالای توپی چرخ ها برسد .درپی و پس از این مراحل زنجیرهای عرضی را روی تایر مرتب کرده و دو رمز انتهای رشته زنجیرهای طولی را از روی زمین بلند کرده و به بست ها نزدیک می‌کنیم . مطلقا توجه نمایید که کدام یک از رینگ های زنجیر طولی باید به بست ها متصل شوند و آن گاه محکم شوند بصورتی که برای استحکام مناسب زنجیر و قرار تصاحب کردن اصولی و دلخواه بر روی لاستیک باید پایانی رینگ ای را که می توانید به بست ها متصل نمائید در غیر اینصورت زنجیر چرخ بر روی لاستیک شل خواهد بود و استحکام دلخواه را ندارد و بعد از طی کوتاه ترین مسیر از روی لاستیک خارج می شود . خب پس از این فرآیند و سفت نمودن بست ها و فن داخلی زنجیر نصیب فرنگی زنجیر را که در حوالی لاستیک جای‌دارد را توسط فنر های اختصاصی – طناب و یا سیم محکم و به رینگ مطلوب متصل می کنیم .

خرید فروش خودرو هیرسا
آخرين مطالب